Mayıs’ın En ‘Star’ Günü

Mayıs’ın En ‘Star’ Günü
4 Mayıs Star Wars hayranlarının bir araya geldiği ve Star Wars’a dair her şeyin kutlandığı bir gün! Star Wars evreninin hayatımızın bir parçası ve yaşayan bir efsane olduğunu kimsenin inkar edebileceğini sanmıyoruz. Yapacağınız bu özel Mayıs partisi ise sizin gibi Star Wars hayranı aile ve arkadaşlarınızla “SW Günü’nün” keyfini çıkarmanız için harika bir zaman! Bilmeyenler için söyleyelim; Star Wars hayranlarının filmde fenomen haline gelmiş “May the force be with you” (Güç seninle olsun) repliğinin okunuşuyla ilgili yaptıkları kelime oyunu “May the fourth be with you” dolayısıyla kutlanıyor bu özel gün. Bir kez daha hayranlıkla izlemek için ya da ilk kez SW evreniyle tanışmak için Star Wars serinizi hazırladıysanız bir ‘blue milk’ olmasa da film keyfinize eşlik edecek Star Wars’a en yakışır atıştırmalıklar önereceğimize söz veriyoruz. Başlayalım!

1)      Dondurma galaksileri birbirine bağlar bu yüzden Jedi ve Sith ikilisini serin bir tatlı partisiyle huzura ermeye davet edin. Ama durun! Nasıl Star Wars’ı izledikten sonra her izlediğinizin film olmadığınızı anladıysanız Pernigotti dondurma yedikten sonra da her yediğinizin dondurma olmadığını anlayacaksınız. Macrocenter’da rahatlıkla bulabileceğiniz bu eşsiz lezzet SW aşkınızı tamamlayacak en iyi seçenek.
2)      Blue Milk olmasa da onu aratmayacak sütlerimiz var. ”Alpro”dan hindistan cevizli, bademli, fındıklı, soyalı çeşitleriyle sayamayacağımız kadar süt çeşidi Star Wars hayranlarını Macrocenter raflarında bekliyor. Tabii ki size klasik sütler önermeyecektik!
3)      Yodacılar buraya! Yoda olsaydı büyük ihtimalle filmleri Perrier Doğal Maden Suları eşliğinde izlemeyi tercih ederdi. Ne de olsa şifalı suların nereden geleceği belli olmaz, Dagobah’tan da kopup gelebilir Macrocenter raflarından da…
4)      Star Wars gecenizin yıldızı bol malzemeli bir pizza olabilir. Star Wars’a katılan yeni birpepperoni ya da mozzarella gezegeni olmaya aday pizzanız için Ambrosi Parmesan ve Galioto Zeytinyağı lezzete lezzet katacak detaylardan.
5)      Güç “Cookies” yiyor! Dilerseniz Prenses Leila’yı anmak için tarçınlısını tercih edin, dilerseniz wookielerin önemli günlerinde sofralarına taşıdığı mucizevi besinleri andıran müslili kurabiyeleri yanınızda bulundurun.
Keyifli seyirler,
Paylaş