Balık Burcu Stili

Balık Burcu Stili

Balık Stayloskop 20 Şubat-20 Mart

 Son derece romantik kişilikleriyle bilinen Balık burcu stil önerilerimiz için Macrocenter’da raflar arasında gezinmeye başladık. Oldukça zarif kişiliğe sahip olan ve güzellikleriyle bilinen Balıklara tatlı mı tatlı sofra kurmaları için rengarenk ürünler seçtik.

Duygusal ve Romantik Burç: Balık

Herkesin de bildiği gibi hayallerde yaşayan Balıklar, romantik seçimlerde bir numaradır. Evlerinde, yaşamlarının her köşesinde bu özelliklerini ön plana çıkarmaktan çekinmezler. Bu özelliklerinin yanı sıra çok sevilirler. Evet, evet bir Balık sosyal çevresi olmadan yaşayamaz, bir fanusa tıkılmış gibi mutsuz olurlar. Arkadaşları, aileleri onlar için çok önemlidir. Kalabalık ortamlarda fark edilen, ilgi odağı olmaktan çekinmeyen Balıklara bu ay misafirlerini keyifle ağırlayabilecekleri bir sofra hazırladık. Umarız siz de seçimlerimize bizim kadar bayılırsınız! Hadi başlayalım!

1456790400-0839dbb8254794cadbf350dd0c8b7b7d

  • Sabah bir kahve olmadan ayılamayanlardan mısınız? Ya da misafiriniz geldiğinde çay değil de kahve diye soranlardan mı? Kahve sizin için vazgeçilmezse ve zarif seçimlerinizle biliniyorsanız Touch Me makaron detaylı kahve fincanı çok şık bir seçim… Hem de Macrocenter’larda bulunuyor. Değişimlerden hoşlanan Balıklar, vazgeçilmez fincanınızı değiştirme vakti gelmedi mi?
  • Zarif ve güzel… Zihninizde Balık burcu mu canlanıyor sizin de? Çiçek desenleriyle baharın gelişini hatırlatan ve nostaljik dokusuyla Touch Me servis tabakları soframıza çok yakıştı. Peki siz ne dersiniz?
  • Romantizm denince bizim aklımıza gelen ilk nesneler mumlar… Macrocenter’daki mumların bulunduğu rafları gördünüz mü? Çeşit çeşit, desen desen birçok mum sizi bekliyor olacak. Evcil ve romantik görüntüsüyle bu pembe Kuş evi mumu soframıza konumlandırdık. Çok tatlı bir görüntü yakaladık.
  • Gurme lezzetlerden hoşlanır mısınız siz de? Peki kahvenizi kendiniz yapmaya ne dersiniz? Rengine bayıldığımız Tantitoni French press ile hem misafirinize hem kendinize mükemmel bir kahve yapmaya ne dersiniz? Kullanımı çok kolay, denemenizi tavsiye ediyoruz. Şimdi Macrocenter’larda!
  • Makaronların renklerine de tatlarına da bayılıyoruz… Kahvenizin yanına çok yakışan Makaronları servis etmeyi tercih ederseniz Touch Me New Bone porselenler, bunun için tasarlanmış. Bir çok çeşidi var, üsteli çok şık! Bayıldık!
  • Romantizm denince bizim aklımıza ilk gelenler Romantik filmler… Zamanı hiç geçmez, her izlediğinizde modunuzu bir anda yükseltir… Güzel bir kahve sohbeti sonrası, bir DVD koyup keyifli vakit geçirmek isterseniz İki Aşk Arasında filmini şiddetle tavsiye ediyoruz…

Bu ay da birbirinden şık ürünleri bir araya getirip, tatlı mı tatlı bir masa oluşturduk. Sohbetiniz bol olsun Balıklar! İyi ki doğdunuz!

Paylaş