Terazi Burcu Stili

Terazi Burcu Stili

23 Eylül – 23 Ekim

Aşk tanrıçası Venüs tarafından yönetilen Terazi Burcu aksi söylense de dengeli ve tutarlı karakter yapısıyla öne çıkar. İyi bir konuşmacı olan Terazi insanının hitabet tarafı kadar edebi yönü de kuvvetlidir. Anlık öfkelere kapılmayan yapıları ile sakin ve adaletlidirler.

Edebiyatsever ve Dengeli Terazi Burcu Stili

Ev hayatını seven Teraziler için havanın yavaş yavaş serinlemeye başladığı bu günlerde sıcak içecekler ile taçlandırılmış okuma saatleri harika bir seçim. Huzur dolu ve sakin bir hafta sonu için Terazilere uygun bir Macrocenter alışverişine çıktık ve keyifli bir gün tasarladık. Yumuşak, yün koltuk şalları içine gömülerek biraz kitap okumaya ne dersiniz?

Nescafe Cappuccino’nun kalpleri ısıtan ve mutluluk veren tek içimlik paketleri ile pratik lezzetlere kavuşmak çok kolay. Seratonin üretimini arttıran tatlı içecekler ruh halinizi olumlu etkiler ve gülümsemenizi sağlar. Büyüleyici kokusu ise okuma atmosferi için ideal…

Lezzetli içeceğiniz için Macrocenter reyonlarında yer alan çeşit çeşit kupalardan birini seçebilirsiniz.  Bizim favorimiz şimdiden romantik ruhu yansıtan macaron desenli Touch Me fincanlar. New bone kemik tozundan üretilen ince yapılı porselen fincanları çok seveceksiniz.

Fincanlarınızla uyumlu Touch Me, kurabiye stantları ise minik atıştırmalıklarınızın sunumu için çok şık.

Elit Gourmet’nin lezzetli truffle’ları ile okuma saatimize biraz daha lezzet katmak istedik. Üçlü kutuları ile minik kaçamaklar yapmak için çok uygun.

Forfun Şans Kurabiyeleri ile şanslı notlar da sizin olsun. Gününüze biraz şans ve eğlence katmak için Macrocenter’da. İçlerinden çıkan notlarla gelecek tahminleri okuyup keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Macrocenter kitap reyonundan Terazi’ler için kült kitaplardan birini seçtik. Sabahattin Ali’nin ‘Kürk Mantolu Madonna’sı içten ve romantik bir klasik.

Cappuccino, tatlı lezzetler ve sürükleyici öyküye sahip kitabınızla keyifli bir gün geçirmenizi diliyoruz.

İyi ki doğdunuz Terazi’ler!

Paylaş