Koç Burcu Stili

Koç Burcu Stili

21 Mart-20 Nisan

Zapt edilmesi zor koç burçları cesaretli, orijinal ve renkli bir yapıya sahiptir. Zodyak kuşağının ilk burcu olan koçlar hayatın her alanında lider konumuna gelirler. Koç burcunun hayatı oldukça hareketlidir ve resmen dünyaya meydan okuyan bir yaşam tarzları vardır. Cesareti, enerjisi ve kişisel inisiyatifi ile tanınmak isterler ve aslında bunlar Koç’un liderlik özelliklerinden kaynaklanır. Güneş Koç burcundayken dünyaya gelen koç burcu insanlarının hem fiziksel hem de ruhsal bakımdan inanılmaz bir enerjileri vardır. Kolay sinirlenirler ancak kin tutmazlar. Kendilerini düşünen bir yapıya sahiplerdir ve kendilerine güvenleri en üst seviyededir. Bu özellikleri koç burcunun bencil olarak tanınmasına sebep olur.

Koç burçları hareketli halleriyle, karbonhidratların verdiği enerji sayesinde başa çıkarlar. Öncü ve maceraperest ruhlu koç burçlarına yemekler de mezeler ve çeşit çeşit soslar eşlik eder. Mükemmel ötesi bir makarnaya eşlik eden nefis bir sosa asla hayır diyemezler.

Bu ay Macrocenter’da çıktığımız kısa alışverişte Koç burçları için leziz bir makarna için malzemeler alıp, keyifle okunacak bir dergi seçtik.

Polivor Çiftliği’nin sevilen ürünlerinden karışık sebzeli makarnayı aldente kıvamında haşladık. Mantarları soteleyip, Sacla peynir sosu ile lezzet kattık. Favori içeceklerimizden biri olan S. Pellegrino’yu da başköşemizden ayırmadık. Bu güzel keyif saatini de Bazaar dergi ile taçlandırıp sezonun trendlerine göz attık.

Trendler arasından en sevdiklerimiz için floral desenler yazımıza da göz atmayı unutmayın!

İyi ki doğdunuz Koç’lar…

koç stili

Paylaş