Başak Burcu Stili

Başak Burcu Stili

Yengeç Styleoscope / 23 Ağustos – 22 Eylül

Dikkatli, akıllı ve düzenli Başak Burcu insanlarının en belirgin özelliklerinden biri de naif ve romantik kişilikleridir. Titiz, ayrıntıcı ve özenli olmalarının yanı sıra, müzik ve edebiyata ilgi duymalarıyla bilinirler.

Bu ay Başak Burcu için Macrocenter reyonları arasında kısa bir gezintiye çıkıyoruz ve onların naif karakterlerine uygun sakin bir dinlenme günü için alışverişimize başlıyoruz.

Romantik ve Düzenli Başak Burcu Stili

Başak Burcu insanlarının yaşadıkları mekanlar; tuttukları efemara evraklar, hatırası olan parçalar, kitaplar ve aksesuarlarla bir müzeyi andırır.

Biz de onların huzurlu ve detaylarla dolu hayatlarında güzel bir gün geçirmeleri için Macrocenter reyonlarından ürünler derledik.

Doğadan Büyülü Kutu Yeşil Çay Gül Buketi, daha kapağını açtığınız anda sizi gizli bahçelerden içeri davet ediyor. Gülün yumuşak kokusu ile yeşil çayın tazeleyici esansının birleşimi ile enfes bir deneyim. Üstelik kutunun içinden çıkan gül goncaları ve gül yaprakları ile yüzünüzde kocaman bir gülümsemeye sebep oluyor. Doğadan size gelen kocaman bir hediye gibi…

burç stili

Paşabahçe’nin Zest serisinden ZestGlass Tea Infuser, demlikli cam bardak, bitki çayları ile haşır neşir olanlar için çok pratik bir ürün. Cam bardağın etrafındaki silikon tutma alanı, süzgeci ve çayınız demlenirken esansının kaybolmasına engel olan kapağı ile birbirinden lezzetli çayları içebilirisiniz. Zest serisinin diğer ürünleri de oldukça kullanışlı ve göz atmaya değer… Üstelik Zest serisinin her ürününün de, Paşabahçe ürünlerinden doğan bir ileri dönüşüm serüveni olduğunu da söylemek gerek.

burç stili

Loacker Sütlü Çikolatalı Gofret ile huzurlu dinlenme saatlerinize biraz lezzet katmaya ne dersiniz? Yumuşak lezzetli çikolata kaplaması, fındık kreması ve çıtır çıtır gofretiyle tarifi bilindik ama tadı tarifsiz…

AirWick’ten Yaz Anıları mum hem renk hem de koku değiştirerek ambiyansınızın sürekli aktif kalmasına yardımcı oluyor. Sizi dağ esintilerinden deniz meltemlerine sürükleyen koku yelpazesiyle geçirdiğiniz yazı gülümsemelerle hatırlayıp sonbahara mutlulukla kucak açacaksınız…

Mlife dergi ise geçirdiğiniz huzurlu saatleri taçlandırıp farklı dünyaların kapılarını aralamak için harika. Dekorasyonu hangimiz sevmeyiz ki?

İyi ki doğdunuz Başak’lar…

Paylaş