Çocuklarınız İçin Avrupa’nın En İyi Yaz Kampları

Çocuklarınız İçin Avrupa’nın En İyi Yaz Kampları
Çocukları kocaman, upuzun bir tatil bekliyor. Evet dinlenecek, ama sürekli tablet veya oyun konsolu başında uzun saatler geçiriyor olacağı da muhtemel… Onun daha verimli hatta unutulmaz anılarla geçirebileceği birkaç hafta planlamak için hala geç değil.Çeşitli yaş grupları için Avrupa’daki en iyi yaz kamplarını araştırarak listeledik. Pek çoğu, sabahtan dil ağırlıklı ders ve öğleden sonra çok çeşitli spor ve eğlence aktivitelerinden oluşuyor. Ders odaklı, disiplinli programlar olduğu gibi, eğlence ve yaz sporları, sosyalleşme ağırlıklı programlar da mevcut. Hatta yeni nesil konularla sporu karıştırıp harika programlar yaratmış olanlar da…  Örneğin 3D animasyon eğitimi ve adrenalin sporları karması olan bir kamp bile bulabilirsiniz listemizde…
Tüm aileniz için şahane bir yaz tatili dileriz!
İngiltereMillfield Okulu

Prep tor horses t1 1

Millfield Okulu, Somerset bölgesinin merkezinde dikkat çekici bir yerde konumlanır. Millfield, 1935’te kuruluşundan bu yana 12-17 yaşlarındaki erkek ve kız çocuklar için önde gelen okullardan biridir.  Büyük bir kampüse ve çok çeşitli spor sahalarına sahiptir. Yaz döneminde burada İngilizce, spor ve sanat aktiviteleriyle zenginleştirilmiş yaz okulu programları düzenlenmektedir.

ICS Regent’s Park

Ics+wynham+place+students

ICS Regent’s Park, Londra’nın merkezindedir. Yaş aralığı 3 ila 7 arasında olan öğrencilere İngilizce dilde eğitim sunmaktadır. Haftanın yedi günü 09.00 – 15.15 saatlari arasında eğitim aralıksız devam etmektedir.

ISSOS · Cambridge University
Issos245 1024x781

Özel ISSOS yaz okulu programı, lise öğrencilerine (13-18 yaş), Cambridge Üniversitesi’nde yaratıcı ve aksiyon dolu bir macera fırsatı sunar. Üç haftalık program, 60’dan fazla ülkeden gelen öğrencileri ağırlamakta ve gerçek anlamda uluslararası bir deneyim sağlamaktadır. Öğrenciler, nitelikli eğitmenler tarafından eğitim alırlar. Etkinlik, kültürel gezi ve atölye programından yararlanır, çeşitli akademik ve seçmeli derslerden seçim yaparlar.

Çocuğunuzun her zaman güvende ve mutlu olduğundan emin olmanın yanı sıra yaz okulu, eğlenceli, kahkahayla doludur ve tüm öğrenciler dünyanın dört bir yanından arkadaşlar edinmektedirler.

Nike Tennis Camp

Nike tennis camps us sports camps 66
Nike Tenis Kampları, genç oyunculara tenis oyunlarını geliştirme, sıkı çalışma, yeni arkadaşlar edinme ve çok eğlenme fırsatı sunar. Kamp, İngiltere’nin Londra şehrindedir ve 10-17 yaş grubunun yararlanacağı bir yaz okuludur. Kamplar, Amerika’nın en saygın üniversite antrenörleri ve tenis profesyonelleri tarafından yönetilmektedir. Oyununuzu bir sonraki seviyeye çıkarmanıza yardımcı olur.
Oxford Royale Academy · Oxford
Oxford royale academy ingiltere yaz okulu bahce

Oxford Royale Academy, dünyaca ünlü Oxford Üniversitesi’nde 13-18 yaş arasındaki öğrenciler için yaz okulu programları düzenlemektedir. Ancak bu programa katılabilmek için iyi bir İngilizce’ye sahip olunması gerekiyor. 50’den fazla ders seçeneği sunan bu program ise öğrenciler için yazı son derece verimli hale getiriyor.

BABSSCo · Harrow School

Biltur yaz okulu ingiltere babssco harrow school 08

Okul, Londra’dan 15 kilometre uzaklıktaki çarpıcı bir manzaraya sahip olan Hill’deki Harrow köyünde bulunmaktadır. 13 – 17 yaş grubuna hitap eden okul, 430 dönüm güzel araziyi kaplar. Birinci sınıf olanaklar arasında sanat derslikleri, geniş oyun alanları, tiyatro, tenis kortu, kapalı yüzme havuzu, golf sahası, yeni bir koşu pisti, spor salonları yer almaktadır.

FransaEcole des Roches

8

Ecole des Roches, 1899’dan beri bireysel öğrencilere odaklanarak akademik başarı ve kişisel başarıya ulaşmıştır. Yaklaşımı, derin hümanist ve çok kültürlüdür. Özellikle ailesinden ilk defa ayrılacak olan öğrenciler için idealdir. 8 – 18 yaş grubuna yöneliktir.

CERAN Lingua ​· Paris
Ceran fransa 1600x900 2

Burası Paris’e bir saat uzaklıktadır. Ceran Lingua’nın başarısının arkasında yatan sır, kusursuz eğitim metodundan geçiyor. 9 – 17 yaş grubundaki öğrencilerin ders dışındaki etkinliklerinde de yabancı dilde konuşması sağlanarak eğitimi de pekiştiriliyor.

İspanya

Sotogrande International Summer Camp

Portada 3 1024x683

12 – 17 yaş grubuna dahil olan öğrencilerin eğitim alabildiği bu eğitim kurumunda, eğitimin yanı sıra sosyal ve sportif aktiviteler de önemli bir rol oynar. İngilizce veya İspanyolca eğitim alabilecekleri yaz okulu programı vardır.

İsviçre

Beau Soleil Collège Alpin International
Maxresdefault
Beau Soleil, 1910 yılında kurulan İsviçre’nin en köklü eğitim kurumlarından biridir. Yaz sezonunda 7–16 yaş arasındaki 180 öğrencisi için yaz okulu programları düzenlemektedir.
Collège du Léman

Leman
Collège du Léman, 1960 yılında kurulan 4 – 18 yaş grubuna eğitim veren bir eğitim kurumudur. Kusursuz eğitim sistemiyle yaz boyunca dünyanın her köşesinden gelen öğrencilerine çok seçenekli, özgür bir eğitim sistemi sunmaktadır.
Paylaş