Akrep Burcu Stili

Akrep Burcu Stili

23 Ekim – 21 Kasım

Mars gezegeninin özellikleriyle şekillenen Akrep Burcu insanı açık duyguları, sevimli tavırları ve cömertliğiyle bilinir. Görünüşünün aksine naif ve kırılgan olan Akrepler sevdikleri insanlarla vakit geçirmeyi çok severler.

Duygusal ve Sadık Akrep Burcu Stili

Hayatı yaşamaktan ve kaliteli vakit geçirmekten hoşlanan Akrep Burcu insanları için aileleri ve arkadaşları çok önemlidir. Dışarıda geçirilen vakti eve taşıdığımız sonbahar günlerinde şölen gibi bir hafta sonu kahvaltısı hazırlamak için Macrocenter reyonları arasında kısa bir gezinti yaptık. Taze ve lezzetli onlarca çeşit arasından seçtiğimiz ürünlerle keyifli vakit geçirmek ister misiniz?

Macrocenter züccaciye reyonunda yer almaya başlayan Pachamama sunum tahtaları ile sofralarınızı daha şık ve estetik hale getirebilirsiniz. Masif ağaçtan üretilen sunum tahtaları farklı kesim tarzlarıyla da dikkat çekiyor. Touch me ‘Cheese’ sunum tahtası ise sofranızı çeşitlendirebilirsiniz.

Osmanlı Dönemi’nden bu yana, Hatay sofralarından eksik olmayan lezzet, Kahvaltılık Zahter de Anadolu Lezzetleri serisinin baştacı. İştah açıcı özelliği ve bol besin değeri olan zahteri doğal zeytinyağı ile ekmeğinizin üzerine sürerek kahvaltılarda tüketebilirsiniz.

akrep stili
Macrocenter’in bol çeşitliliğe sahip ekmek reyonu ve taptaze ürünler ile ‘bakery’ bölümü diyetinizi biraz bozabilir. Minik lezzetli börekler, tam tahıllı ürünler, pasta ve kurabiyeler ile tam bir lezzet deposu.

Kasım, ‘fıstık ezmesi sevenler’ ayı. Calve’nin fıstık ezmesi çeşitlerine eklenen light seçeneği ile sofralarımız biraz daha eğlenceli.

Palivor Çiftliği’nin süt reçeli ve diğer enfes reçel seçenekleriyle minik tatlı kaçamaklar yapabilirsiniz.

Hisarönü Kuru Domates, Bahçeden Energy Mix ve Tat Cevizli Acuka ile farklı tatlar yakalayabilirsiniz.

Şarküteri reyonu da ürün çeşitliliği ile sizleri karşılıyor. Bizim favorimiz peynir dolgulu minik domatesler. Kahvaltı sofranızı brunch’a evriltmek isterseniz Meze & Deli bölümünden de faydalanabilirsiniz.

Duni peçete çeşitleri de kahvaltı sofranıza renk katacak.

Paylaş