Sevgililer Gününe Özel Kahvaltı

Sevgililer Gününe Özel Kahvaltı

Sevgililer gününde sevgilinizi mutlu etmeye kahvaltıyla başlayın. Sadece size özel özenle hazırlanmış bir kahvaltı ve içtenlikle yazacağınız birkaç sevgi notuyla sevgilinize en güzel kahvaltısını hediye edin.

Bir sevgiliyi sabah kalkınca en çok ne sevindirebilir ? Tabiki sürpriz bir kahvaltı. O zaman biz de sevgililer gününde sevgiliden birazcık erken kalkarak şöyle güzel bir kahvaltı hazırlayıp güne gülücükler içinde başlayabiliriz.

Kahvaltı öğünü en klasik haliyle bile bu kadar muhteşemken onu mükemmel hale dönüştürmek sizin elinizde. Hazırladığınız peynir tabakları, şekil şekil kestiğiniz sıcacık ekmekler ve yumurta kalıplarıyla yumurtanın en eğlenceli hallerini yaratarak sofranızı renklendirerek sevgilinizin sizden sonra kahvaltınıza da aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

Kale formunda kesilmiş eklemekler ile ona aşkınızı bir kez daha ifade edebilir, çilek gibi mutlu eden meyveler ve tatlı sürprizlerle sofranıza lezzet katabilirsiniz. Taptaze kruvasanlar ya da cookieler de sizi daha mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır…

Sevgi dolu bir gün için şimdiden hazırlıklarınızı yapmaya başlayın, sevgiyle kalın…


sevgililer günü

sevgililer günü

sevgililer günü

sevgililer günü

sevgililer günü

sevgililer günü

Paylaş