Balık Burcu Stili

Balık Burcu Stili

20 Şubat – 20 Mart

Hayalperest ve sıcakkanlı Balık burcunun en belirgin özelliği iletişim gücüdür. Göz kontağı kurmak konusunda oldukça başalı olan Balık burcu insanlarının sanatsal yönleri de çok kuvvetlidir. Çok sayıda bilim insanı ve sanatçı Balık burcundandır. Hayal etmek ve azimli olmak balıkların hedeflerine ulaşmak konusunda en güçlü yönleridir. Yeni yerler keşfetmeyi, yeni insanlarla konuşup iletişim kurmayı severler. Dışa dönük ve gezgindirler…

Doğal tonları seven Balık burcunun kuşkusuz en sevdiği renk, denizden gelen mavilerdir. Mavide huzur bulan burç için deniz taşları da özeldir. Ametist’in morundan, Aquamarine’in mavisi, Topaz’ın ışıltılı toprak tonları Balık burcunun hayal gücünü kuvvetlendirir.

Meditasyona açık, içsel gücü yüksek ve bilinçaltı kuvvetli Balıklar aynı zamanda sosyal ve eğlencelidir.

SEYAHATSEVER BALIK BURCU

Gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi çok seven, seyahatsever Balık burcu için, bu ay macrocenter reyonlarından birbirinden güzel ürünler seçtik. Gittikleri her ülke veya şehirden kendine hatıralar getirmek konusunda çok başarılı olan Balıklar için, farklı ülkelerden farklı lezzetler seçtik.

İngiltere’nin yıldızı, Earl Grey’in eşi Lady Grey’in enfes lezzete sahip çayı; limon, bergamot, portakal ve narenciye aromalarıyla damaklarınızda huzur verici bir tat bırakıyor. Gözlerinizi kapatıp yudumladığınızda çiçek ve mis kokulu meyve ağaçlarıyla dolu bir bahçede, hafif rüzgarlı bir akşam üstünde hissedeceksiniz kendinizi.

Himalayalar’dan gelen şifa, Pure Life Baharat Çeşnili Kaya Tuzu; otantik yemeklerin baş tacı. Şifaları saymakla bitmeyen kaya tuzunun çeşnili yapısı et yemeklerinden salatalara kadar çok geniş bir alanda kullanılabilir.

Almanya’nın ünlüsü yumuşacık yapısıyla kendine hayran bırakan Schogetten Sütlü Çikolata, ister kahve yanına isterseniz çay… ‘Çikolatam olmadan asla!’ diyorsanız çantanızdan ayırmayın. Küçük mutluluklar herkesin hakkı…

Fransız asili, Gavottes çıtır bisküviler kıtır kıtır yapısı ve üzerine kaplanan enfes çikolatası ile ağızlarda eriyor. İncecik bir gofret ama tadı sizi fethedecek kadar güçlü. Sade ve sert kahve sevenler için mükemmel bir kahve arkadaşı.

Macrocenter’da her burca ve her karaktere göre ürün var 🙂

İyi ki doğdunuz Balıklar! Dünya turunda gurme lezzetler denemeyi unutmayın…

Paylaş